Gofry - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Gofry – klikaj na ikonki znajdujące się u góry, a następnie wybierz którąś z opcji, które się pojawią wzdłuż lewej krawędzi ekranu gry. Wybierz najlepsze dodatki oraz poszczególne elementy deseru, aby skomponować coś naprawdę pysznego! Przyjemnego kompletowania talerza rozkoszy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 9 156 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kurczak Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Obiad Gry Bar Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Owoce Gry Warzywa Barbie Gry