Gnocchi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Gnocchi – pomóż mamie przygotować obiadek dla jej dzieci. Dziś serwujemy Gnocchi. Wiesz co to za potrawa? Jeśli nie to przyrządź ją krok po kroku z mamą w kuchni i przekonasz się, że jest to smaczny pomysł na super obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się w lewym, górnym rogu ekranu gry. Klikaj na składniki lub akcesoria kuchenne, aby je podnieść i kliknij ponownie, aby wlać coś lub nabrać łyżką. Wszystkie instrukcje pojawiają się na ekranie, więc Tobie pozostaje tylko przyjemność gotowania. Pysznej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 6 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gra Deser Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bar Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Makaron Gry Zupy Gry Obiad Gry Torty Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Przepisy