Głodne Misie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Głodne Misie – otwierasz własną naleśnikarnię w pewnym misiowym mieście, a że misie lubią naleśniki, nie narzekasz na brak klientów. Obsłuż wszystkich tak, żeby dostać same złote medale. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 371 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kanapki Gry Lody Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Pizza Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron