Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Głodne Misie – otwierasz własną naleśnikarnię w pewnym misiowym mieście, a że misie lubią naleśniki, nie narzekasz na brak klientów. Obsłuż wszystkich tak, żeby dostać same złote medale. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 611 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Lody Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pizza Gry Ciastka Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food