Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Głodne Misie – otwierasz własną naleśnikarnię w pewnym misiowym mieście, a że misie lubią naleśniki, nie narzekasz na brak klientów. Obsłuż wszystkich tak, żeby dostać same złote medale. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 236 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zupy Gry Obiad Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Śniadanie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Lody Gry Owoce