Głodne Misie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Głodne Misie – otwierasz własną naleśnikarnię w pewnym misiowym mieście, a że misie lubią naleśniki, nie narzekasz na brak klientów. Obsłuż wszystkich tak, żeby dostać same złote medale. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 283 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Torty Gry Owoce Gry Kurczak Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Lody Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Makaron Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę