Głodne Misie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Głodne Misie – otwierasz własną naleśnikarnię w pewnym misiowym mieście, a że misie lubią naleśniki, nie narzekasz na brak klientów. Obsłuż wszystkich tak, żeby dostać same złote medale. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 451 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Pieczenie Barbie Gry Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Obiad Gry Warzywa Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Śniadanie Gry Lody Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek