Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Głodne Mieszczuchy (City Grill And Bake) – O czym marzą zabiegani mieszkańcy tego miasta, gdy są głodni? Zaproś ich do swojego baru i dowiedz się a następnie zrealizuj ich zamówienie. Twoi klienci wiecznie się śpieszą, wiec czas ucieka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 752 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Lody Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zupy Gra Deser Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zręcznościowe