Głodne Mieszczuchy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Głodne Mieszczuchy (City Grill And Bake) – O czym marzą zabiegani mieszkańcy tego miasta, gdy są głodni? Zaproś ich do swojego baru i dowiedz się a następnie zrealizuj ich zamówienie. Twoi klienci wiecznie się śpieszą, wiec czas ucieka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 520 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Kurczak Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki