Głodna Panda - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Głodna Panda – ta panda od rana buszuje wśród bambusowych drzew. Zużyła już sporo energii i chyba czas się posilić. Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pandy. Zmień jej minkę, a na koniec dodaj pyszną kanapkę. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 269 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gra Deser Gry Makaron Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Obiad Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Torty Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kurczak