Głodna Panda - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Głodna Panda – ta panda od rana buszuje wśród bambusowych drzew. Zużyła już sporo energii i chyba czas się posilić. Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pandy. Zmień jej minkę, a na koniec dodaj pyszną kanapkę. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 455 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Lody Gry Makaron Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Torty Gra Ciasto Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Obiad Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Śniadanie