Głęboki Smak Moreli i Pomarańczy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Głęboki Smak Moreli i Pomarańczy (Apricot Orange Fool) – Trochę tropikalnych smaków na koniec lata? Czemu nie? Pomarańcza wsparta morelą może stworzyć idealne połączenie. A w czym? Sprawdź przepis a potem razem z małą kuchareczką wprowadź go do życia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 194 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Deser Gry Torty Gry Obiad Gry Fast Food Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Pizza Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Śniadanie