Galaretki Owocowe Lily - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 642 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zarabianie