Galaretki Owocowe Lily - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 867 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zupy Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Owoce Gry Warzywa Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek