Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 667 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Pizza Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kurczak Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zarabianie