Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1032 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Obiad Gry Lody Gry Pizza Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Przepisy