Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 551 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Owoce Gry Torty Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zarabianie Gry Ciastka Gra Deser Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek