Galaretki Owocowe Lily - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Deser Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zupy Gra Ciasto Gry Ciastka