Galaretki Owocowe Lily | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Galaretki Owocowe Lily – kuchnia Lily to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie różne ciekawe dania. Tym razem przygotujecie coś fajnego na deser, a mianowicie galaretki z owocami! Zróbcie zakupy zgodnie z listą i przygotujcie owoce. Pamiętajcie, że każdą z czynności wykonujecie na czas i jeśli nie zdążycie, będziecie musieli zaczynać etap od początku.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 785 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Zupy Gry Kanapki Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bar Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Fast Food Gra Deser Gry Przepisy