Galaktyczna Kawiarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Galaktyczna Kawiarnia – witamy w kosmicznej kawiarni, Twoim zadaniem jest obsługa klientów i realizacja zamówień. Jesteś małym, latającym kelnerem, który pracuje w galaktycznej restauracji. Po lewej stronie przylatuje do nas klient, jeśli zdecyduje już co chciałby zamówić, kliknij na niego, aby pobrać zamówienie. Znajduje się ono na karteczce na dole ekranu gry – najedź myszką, a się powiększy. Teraz klikamy na astro cafe i szykujemy jedzonko. Podaj je szybko klientowi, kiedy będzie gotowe, a na Twoje konto wpłynie kaska. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 982 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bar Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Fast Food