Galaktyczna Kawiarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Galaktyczna Kawiarnia – witamy w kosmicznej kawiarni, Twoim zadaniem jest obsługa klientów i realizacja zamówień. Jesteś małym, latającym kelnerem, który pracuje w galaktycznej restauracji. Po lewej stronie przylatuje do nas klient, jeśli zdecyduje już co chciałby zamówić, kliknij na niego, aby pobrać zamówienie. Znajduje się ono na karteczce na dole ekranu gry – najedź myszką, a się powiększy. Teraz klikamy na astro cafe i szykujemy jedzonko. Podaj je szybko klientowi, kiedy będzie gotowe, a na Twoje konto wpłynie kaska. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 180 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Bar Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Torty Gotowanie z Sarą