Frittata z Warzywami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Frittata z Warzywami – jest to pyszne danie, trochę przypominające pizze. Możesz do niego dodać co tylko chcesz. Razem z Sarą nauczyć się przyrządzać frittatę z warzywami. To bardzo zdrowa potrawa. Jeśli zobaczysz jak ona wygląda, bez problemu zrobisz podobną ze swoimi ulubionymi składnikami. Zawsze możesz kliknąć na instrukcję, aby zobaczyć co masz robić. Zerkaj na czas i zdobywaj bonusy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 10 738 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Makaron Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bar Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Hamburgery Słodkie Gry