Frittata z Warzywami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Frittata z Warzywami – jest to pyszne danie, trochę przypominające pizze. Możesz do niego dodać co tylko chcesz. Razem z Sarą nauczyć się przyrządzać frittatę z warzywami. To bardzo zdrowa potrawa. Jeśli zobaczysz jak ona wygląda, bez problemu zrobisz podobną ze swoimi ulubionymi składnikami. Zawsze możesz kliknąć na instrukcję, aby zobaczyć co masz robić. Zerkaj na czas i zdobywaj bonusy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 643 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Owoce Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron