Frittata z Warzywami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Frittata z Warzywami – jest to pyszne danie, trochę przypominające pizze. Możesz do niego dodać co tylko chcesz. Razem z Sarą nauczyć się przyrządzać frittatę z warzywami. To bardzo zdrowa potrawa. Jeśli zobaczysz jak ona wygląda, bez problemu zrobisz podobną ze swoimi ulubionymi składnikami. Zawsze możesz kliknąć na instrukcję, aby zobaczyć co masz robić. Zerkaj na czas i zdobywaj bonusy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 10 270 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Ciastka Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Makaron Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Pieczenie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy Gra Ciasto Gry Dekorowanki