Frittata z Warzywami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Frittata z Warzywami – jest to pyszne danie, trochę przypominające pizze. Możesz do niego dodać co tylko chcesz. Razem z Sarą nauczyć się przyrządzać frittatę z warzywami. To bardzo zdrowa potrawa. Jeśli zobaczysz jak ona wygląda, bez problemu zrobisz podobną ze swoimi ulubionymi składnikami. Zawsze możesz kliknąć na instrukcję, aby zobaczyć co masz robić. Zerkaj na czas i zdobywaj bonusy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 537 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Torty Słodkie Gry Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Lody Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Makaron