Frittata z Warzywami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Frittata z Warzywami – jest to pyszne danie, trochę przypominające pizze. Możesz do niego dodać co tylko chcesz. Razem z Sarą nauczyć się przyrządzać frittatę z warzywami. To bardzo zdrowa potrawa. Jeśli zobaczysz jak ona wygląda, bez problemu zrobisz podobną ze swoimi ulubionymi składnikami. Zawsze możesz kliknąć na instrukcję, aby zobaczyć co masz robić. Zerkaj na czas i zdobywaj bonusy.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 10 434 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Torty Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Lody Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kurczak