Francuski Tost - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Francuski Tost – Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje niebieska strzałka, a zrobisz pyszne francuskie tosty z serem. Pyszna przekąska na śniadanko lub kolację, można je jeść z ketchupem i majonezem. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 393 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zupy Gry Lody Gry Kanapki Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Owoce