Francuski Tost - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Francuski Tost – Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje niebieska strzałka, a zrobisz pyszne francuskie tosty z serem. Pyszna przekąska na śniadanko lub kolację, można je jeść z ketchupem i majonezem. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 751 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Fast Food Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Owoce Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Lody