Francuski Tost - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Francuski Tost – Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje niebieska strzałka, a zrobisz pyszne francuskie tosty z serem. Pyszna przekąska na śniadanko lub kolację, można je jeść z ketchupem i majonezem. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 632 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Barbie Gry Gry Owoce Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zupy Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Przepisy