Francuska Zupka Cebulowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Francuska Zupka Cebulowa – gotujemy pyszną zupę cebulową. Będzie ona wyśmienita i nawet jeśli nie przepadacie za cebulą to musicie jej spróbować! Zapiekana z serem na wierzchu i grzankami to istne cudo. Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie. Na początek krojenie bułki wzdłuż pokazanej linii aż zapełnicie pasek postępu zadania znajdujący się poniżej. Potem kolejne wyzwania. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 470 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Torty Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pieczenie