Flan Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Flan Sary – Dziś sara nauczy Cię jak przygotować flan. Udzieli Ci też kilku ważnych rad, dzięki którym podniesiesz swoje kucharskie umiejętności. Przydadzą Ci się one podczas pracy w kuchni, a także w czasie kuchennego testu przygotowanego dla Ciebie przez Sarę. Jego ostateczny wynik zależy od tego, jak szybko wykonasz zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 9 253 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Słodkie Gry Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Torty Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Ciastka