Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Flan Sary – Dziś sara nauczy Cię jak przygotować flan. Udzieli Ci też kilku ważnych rad, dzięki którym podniesiesz swoje kucharskie umiejętności. Przydadzą Ci się one podczas pracy w kuchni, a także w czasie kuchennego testu przygotowanego dla Ciebie przez Sarę. Jego ostateczny wynik zależy od tego, jak szybko wykonasz zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 5 242 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Lody Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Fast Food Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad Gra Ciasto Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe