Flan Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Flan Sary – Dziś sara nauczy Cię jak przygotować flan. Udzieli Ci też kilku ważnych rad, dzięki którym podniesiesz swoje kucharskie umiejętności. Przydadzą Ci się one podczas pracy w kuchni, a także w czasie kuchennego testu przygotowanego dla Ciebie przez Sarę. Jego ostateczny wynik zależy od tego, jak szybko wykonasz zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 6 184 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kanapki Gry Fast Food