Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Flan Sary – Dziś sara nauczy Cię jak przygotować flan. Udzieli Ci też kilku ważnych rad, dzięki którym podniesiesz swoje kucharskie umiejętności. Przydadzą Ci się one podczas pracy w kuchni, a także w czasie kuchennego testu przygotowanego dla Ciebie przez Sarę. Jego ostateczny wynik zależy od tego, jak szybko wykonasz zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4214 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Pizza Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zarabianie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Torty Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Obiad