Flan Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Flan Sary – Dziś sara nauczy Cię jak przygotować flan. Udzieli Ci też kilku ważnych rad, dzięki którym podniesiesz swoje kucharskie umiejętności. Przydadzą Ci się one podczas pracy w kuchni, a także w czasie kuchennego testu przygotowanego dla Ciebie przez Sarę. Jego ostateczny wynik zależy od tego, jak szybko wykonasz zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 8 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Torty Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zupy Gra Ciasto Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Obiad