Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Fish and Chips – Wiadomo, że najlepsze obiadki zawsze robiły babcie. W ich wykonaniu nawet ryba z frytkami staje się cudownym delikatesem. Chcesz poznać tajemnicę tego smaku? Zapraszamy. Przepis już czeka. Czeka także przygoda w kuchni. Chwyć narzędzia kuchenne i wyczaruj obiad, na którego widok i zapach wszystkim zaczynają świecić się z radości oczy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 238 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Lody Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar Gry Owoce Gry Torty Gry Makaron Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Pieczenie