Fish and Chips - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fish and Chips – Wiadomo, że najlepsze obiadki zawsze robiły babcie. W ich wykonaniu nawet ryba z frytkami staje się cudownym delikatesem. Chcesz poznać tajemnicę tego smaku? Zapraszamy. Przepis już czeka. Czeka także przygoda w kuchni. Chwyć narzędzia kuchenne i wyczaruj obiad, na którego widok i zapach wszystkim zaczynają świecić się z radości oczy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 712 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Makaron Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Bar