Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja – poprowadź swoją restaurację poprzez sprzedaż hamburgerów, hot-dogów i innych smakołyków. Każdego dnia masz podany target, czyli Twój cel – tyle pieniążków musisz zarobić, aby przejść do kolejnego poziomu gry. Patrz uważnie co zamawiają klienci i podaj im to jak najszybciej. W razie kłopotów zawsze możesz zerknąć do notatnika w prawym dolnym rogu, by zobaczyć jak krok po kroku przygotowywać zamówione jedzenie.

Sterowanie – wszystko wykonujemy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 339 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Torty Gry Kurczak Barbie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zupy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę