Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja – poprowadź swoją restaurację poprzez sprzedaż hamburgerów, hot-dogów i innych smakołyków. Każdego dnia masz podany target, czyli Twój cel – tyle pieniążków musisz zarobić, aby przejść do kolejnego poziomu gry. Patrz uważnie co zamawiają klienci i podaj im to jak najszybciej. W razie kłopotów zawsze możesz zerknąć do notatnika w prawym dolnym rogu, by zobaczyć jak krok po kroku przygotowywać zamówione jedzenie.

Sterowanie – wszystko wykonujemy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 304 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Deser Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Owoce Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam