Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja – poprowadź swoją restaurację poprzez sprzedaż hamburgerów, hot-dogów i innych smakołyków. Każdego dnia masz podany target, czyli Twój cel – tyle pieniążków musisz zarobić, aby przejść do kolejnego poziomu gry. Patrz uważnie co zamawiają klienci i podaj im to jak najszybciej. W razie kłopotów zawsze możesz zerknąć do notatnika w prawym dolnym rogu, by zobaczyć jak krok po kroku przygotowywać zamówione jedzenie.

Sterowanie – wszystko wykonujemy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 938 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Bar Gry Obiad Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Warzywa Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę