Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja – poprowadź swoją restaurację poprzez sprzedaż hamburgerów, hot-dogów i innych smakołyków. Każdego dnia masz podany target, czyli Twój cel – tyle pieniążków musisz zarobić, aby przejść do kolejnego poziomu gry. Patrz uważnie co zamawiają klienci i podaj im to jak najszybciej. W razie kłopotów zawsze możesz zerknąć do notatnika w prawym dolnym rogu, by zobaczyć jak krok po kroku przygotowywać zamówione jedzenie.

Sterowanie – wszystko wykonujemy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 822 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bar Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Kurczak Słodkie Gry