Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja (Fast Food Restaurant) – Obudź w sobie żyłkę do interesów. Może w branży kulinarnej? To dobry pomysł. Głodnych nigdy nie braknie, ale jeśli mają wybrać Ciebie, to musisz się postarać. Przejdź szybkie szkolenie i zacznij obsługiwać klientów. Zbiera i realizuj zamówienie i zarabiaj pieniądze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 488 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Makaron Gry Kanapki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Lody Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Ciastka Gra Deser Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Hamburgery Barbie Gry