Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja (Fast Food Restaurant) – Obudź w sobie żyłkę do interesów. Może w branży kulinarnej? To dobry pomysł. Głodnych nigdy nie braknie, ale jeśli mają wybrać Ciebie, to musisz się postarać. Przejdź szybkie szkolenie i zacznij obsługiwać klientów. Zbiera i realizuj zamówienie i zarabiaj pieniądze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 243 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Owoce Gra Deser Gry Fast Food Barbie Gry Gry Pieczenie