Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja (Fast Food Restaurant) – Obudź w sobie żyłkę do interesów. Może w branży kulinarnej? To dobry pomysł. Głodnych nigdy nie braknie, ale jeśli mają wybrać Ciebie, to musisz się postarać. Przejdź szybkie szkolenie i zacznij obsługiwać klientów. Zbiera i realizuj zamówienie i zarabiaj pieniądze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 877 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zupy Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kanapki Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Makaron Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak