Fast Food Restauracja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja (Fast Food Restaurant) – Obudź w sobie żyłkę do interesów. Może w branży kulinarnej? To dobry pomysł. Głodnych nigdy nie braknie, ale jeśli mają wybrać Ciebie, to musisz się postarać. Przejdź szybkie szkolenie i zacznij obsługiwać klientów. Zbiera i realizuj zamówienie i zarabiaj pieniądze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 549 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Obiad Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar