Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja 2 – serwujcie swoim klientom zamówione przysmaki. Aby ułatwić wam obsługę, podajemy przepis na hamburgera: mięso wrzućcie na grill, wybierzcie odpowiednią bułkę, dodajcie usmażone mięso, wrzućcie wybrane przez klienta dodatki, a następnie podajcie mu całą tacę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 603 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Barbie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Przepisy Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Torty Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Deser