Fast Food Restauracja 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Restauracja 2 – serwujcie swoim klientom zamówione przysmaki. Aby ułatwić wam obsługę, podajemy przepis na hamburgera: mięso wrzućcie na grill, wybierzcie odpowiednią bułkę, dodajcie usmażone mięso, wrzućcie wybrane przez klienta dodatki, a następnie podajcie mu całą tacę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 225 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zupy Gry Owoce Gry Lody Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Deser Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Torty