Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 049 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Obiad Gry Owoce Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery