Fast Food Nowy Jork - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 353 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zupy Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gra Deser Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bar Gry Warzywa