Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1560 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Bar Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Owoce Gry Lody Gry Pizza Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gra Deser Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe