Fast Food Nowy Jork - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli znudziły Ci się zwykłe naleśniki bardzo prosto możesz zrobić sobie naleśnikowy deser. W tym celu potrzebne banany i krem czekoladowy np. Nutella. Usmażonego naleśniczka smarujemy masą czekoladową, a następnie kładziemy plastry pokrojonego banana. Tak "wyposażonego" zwijamy w rulon i pyszny naleśnikowy deserek gotowy.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gra Ciasto Gry Przepisy Gra Deser Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Słodkie Gry