Fast Food Nowy Jork | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 888 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pizza Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Gra Ciasto Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie