Fast Food Nowy Jork - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 516 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kuchnia