Fast Food Nowy Jork - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 311 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Gry Lody Gry Kurczak Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie