Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Nowy Jork – W Nowym Jorku czas płynie inaczej – wszyscy gdzieś się spieszą i nie mogą na nic czekać. Właśnie dlatego, prowadząc własną budkę z fast foodem musisz jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Ich cierpliwość bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego Twoje ruchy muszą być nieomylne. Kliknij na jedzenie, które zamówił przechodzień i podaj mu talerz. Zarób w ten sposób jak najwięcej pieniędzy i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 629 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Fast Food Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Lody Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Pizza