Fast Food Decoration | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Decoration – Fast Food może i znaczy szybki ale to nie znaczy, że ma na tym tracić jakość i wygląd posiłku. W naszej restauracyjce nie ma miejsca na takie wpadki. Zobacz, jak może ładnie wyglądać taki szybki posiłek. Przejdź do etapu tworzenia własnego dania. Wybierz różne elementy składowe posiłku, dodatki i dekoracje.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 376 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Makaron Gry Owoce Gra Deser Gry Warzywa Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie