Fast Food Decoration | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Decoration – Fast Food może i znaczy szybki ale to nie znaczy, że ma na tym tracić jakość i wygląd posiłku. W naszej restauracyjce nie ma miejsca na takie wpadki. Zobacz, jak może ładnie wyglądać taki szybki posiłek. Przejdź do etapu tworzenia własnego dania. Wybierz różne elementy składowe posiłku, dodatki i dekoracje.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 582 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Włoska Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Deser Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Lody Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gotowanie z Sarą