Fast Food Decoration | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Decoration – Fast Food może i znaczy szybki ale to nie znaczy, że ma na tym tracić jakość i wygląd posiłku. W naszej restauracyjce nie ma miejsca na takie wpadki. Zobacz, jak może ładnie wyglądać taki szybki posiłek. Przejdź do etapu tworzenia własnego dania. Wybierz różne elementy składowe posiłku, dodatki i dekoracje.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 260 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Bar Gry Owoce Gry Fast Food Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Lody Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe