Fast Food Decoration - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Decoration – Fast Food może i znaczy szybki ale to nie znaczy, że ma na tym tracić jakość i wygląd posiłku. W naszej restauracyjce nie ma miejsca na takie wpadki. Zobacz, jak może ładnie wyglądać taki szybki posiłek. Przejdź do etapu tworzenia własnego dania. Wybierz różne elementy składowe posiłku, dodatki i dekoracje.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 278 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zupy Gry Obiad Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Bar Barbie Gry Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron