Fast Food Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Burger – Fast Food z założenia ma być jedzeniem szybko zrobionym i gotowym do spożycia. Nasz burger, nie dość, że będzie szybki to jeszcze smaczny. Gotowi do wyzwania? Zegar tyka. Start do kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 648 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Bar Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Torty Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą