Fast Food Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Burger – Fast Food z założenia ma być jedzeniem szybko zrobionym i gotowym do spożycia. Nasz burger, nie dość, że będzie szybki to jeszcze smaczny. Gotowi do wyzwania? Zegar tyka. Start do kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 570 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kanapki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron