Fast Food Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Burger – Fast Food z założenia ma być jedzeniem szybko zrobionym i gotowym do spożycia. Nasz burger, nie dość, że będzie szybki to jeszcze smaczny. Gotowi do wyzwania? Zegar tyka. Start do kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 484 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry Pieczenie Gry Warzywa Gra Deser Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam