Fast Food Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Burger – Fast Food z założenia ma być jedzeniem szybko zrobionym i gotowym do spożycia. Nasz burger, nie dość, że będzie szybki to jeszcze smaczny. Gotowi do wyzwania? Zegar tyka. Start do kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Przepisy Gry Owoce Gry Makaron Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Bar Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Deser Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Lody