Fast Food Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Burger – Fast Food z założenia ma być jedzeniem szybko zrobionym i gotowym do spożycia. Nasz burger, nie dość, że będzie szybki to jeszcze smaczny. Gotowi do wyzwania? Zegar tyka. Start do kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 232 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gra Deser Gry Lody Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek