Fast Food Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Fast Food Burger – Fast Food z założenia ma być jedzeniem szybko zrobionym i gotowym do spożycia. Nasz burger, nie dość, że będzie szybki to jeszcze smaczny. Gotowi do wyzwania? Zegar tyka. Start do kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 621 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Torty Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Owoce Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Makaron