Fajitas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Fajitas – Matt przygotowuje dzisiaj tajemnicze danie o nazwie Fajitas dla swojej dziewczyny. Prosi Cię jednak o pomoc, bo sam może nie zdążyć, a przecież musi się jeszcze potem przebrać. Rękawy w górę i postaraj się pomóc Mattowi. Jest to danie mięsne, ale naprawdę pyszne. Wykonujesz je z Mattem od samego początku, więc poznasz cały przepis. Klikaj myszką, przytrzymaj i przeciągnij w dół, aby pokroić. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 620 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Lody Gry Zarabianie Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bar Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Makaron