Fajitas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Fajitas – Matt przygotowuje dzisiaj tajemnicze danie o nazwie Fajitas dla swojej dziewczyny. Prosi Cię jednak o pomoc, bo sam może nie zdążyć, a przecież musi się jeszcze potem przebrać. Rękawy w górę i postaraj się pomóc Mattowi. Jest to danie mięsne, ale naprawdę pyszne. Wykonujesz je z Mattem od samego początku, więc poznasz cały przepis. Klikaj myszką, przytrzymaj i przeciągnij w dół, aby pokroić. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 315 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zupy Gra Deser Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Przepisy