Fajitas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fajitas – Matt przygotowuje dzisiaj tajemnicze danie o nazwie Fajitas dla swojej dziewczyny. Prosi Cię jednak o pomoc, bo sam może nie zdążyć, a przecież musi się jeszcze potem przebrać. Rękawy w górę i postaraj się pomóc Mattowi. Jest to danie mięsne, ale naprawdę pyszne. Wykonujesz je z Mattem od samego początku, więc poznasz cały przepis. Klikaj myszką, przytrzymaj i przeciągnij w dół, aby pokroić. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 988 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Obiad Gry Torty Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Lody Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę