Fajitas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Fajitas – Matt przygotowuje dzisiaj tajemnicze danie o nazwie Fajitas dla swojej dziewczyny. Prosi Cię jednak o pomoc, bo sam może nie zdążyć, a przecież musi się jeszcze potem przebrać. Rękawy w górę i postaraj się pomóc Mattowi. Jest to danie mięsne, ale naprawdę pyszne. Wykonujesz je z Mattem od samego początku, więc poznasz cały przepis. Klikaj myszką, przytrzymaj i przeciągnij w dół, aby pokroić. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 758 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Lody Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Deser Gry Fast Food Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Ciastka