Fajita Burger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Fajita Burger – na początku wybieramy produkty potrzebna do zrobienia tego pysznego jedzonka, jeśli wybierzesz właściwy produkt zobaczysz jego zarys na stole, przeciągnij go tam. Następnie wykonujemy polecenia białej dłoni, która pomagać Wam będzie przez całą grę. Powodzenia i smacznego efektu!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 022 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Lody Gry Kurczak Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Torty Gry Makaron Gry Fast Food Barbie Gry Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Gry Obiad