Fajita Burger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Fajita Burger – na początku wybieramy produkty potrzebna do zrobienia tego pysznego jedzonka, jeśli wybierzesz właściwy produkt zobaczysz jego zarys na stole, przeciągnij go tam. Następnie wykonujemy polecenia białej dłoni, która pomagać Wam będzie przez całą grę. Powodzenia i smacznego efektu!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 942 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bar Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Pizza Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Śniadanie