Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Lodów – coś dla wymagających graczy. Musicie tu zrobić lody, które pojawiają się na górze strony. Jedne są w wafelku, inne na patyku, a jeszcze inne w szklanych pucharkach. Naciskajcie guziczki i ciągnijcie za wajchy, żeby powstał lód zgodny z zamówieniem. Próbujcie aż dojdziecie do wprawy i bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 180 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Pizza Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Deser Gry Lody Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Owoce