Fabryka Lodów | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Lodów – coś dla wymagających graczy. Musicie tu zrobić lody, które pojawiają się na górze strony. Jedne są w wafelku, inne na patyku, a jeszcze inne w szklanych pucharkach. Naciskajcie guziczki i ciągnijcie za wajchy, żeby powstał lód zgodny z zamówieniem. Próbujcie aż dojdziecie do wprawy i bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 359 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Lody Gry Fast Food Gry Bar Gry Przepisy Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Obiad Gry Hamburgery Gry z Czekoladą