Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Lodów – coś dla wymagających graczy. Musicie tu zrobić lody, które pojawiają się na górze strony. Jedne są w wafelku, inne na patyku, a jeszcze inne w szklanych pucharkach. Naciskajcie guziczki i ciągnijcie za wajchy, żeby powstał lód zgodny z zamówieniem. Próbujcie aż dojdziecie do wprawy i bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 818 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Torty Gry Obiad Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Deser