Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Lodów – coś dla wymagających graczy. Musicie tu zrobić lody, które pojawiają się na górze strony. Jedne są w wafelku, inne na patyku, a jeszcze inne w szklanych pucharkach. Naciskajcie guziczki i ciągnijcie za wajchy, żeby powstał lód zgodny z zamówieniem. Próbujcie aż dojdziecie do wprawy i bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 062 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Warzywa Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Obiad Gry Makaron Gry Torty Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak