Fabryka Lodów | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Lodów – coś dla wymagających graczy. Musicie tu zrobić lody, które pojawiają się na górze strony. Jedne są w wafelku, inne na patyku, a jeszcze inne w szklanych pucharkach. Naciskajcie guziczki i ciągnijcie za wajchy, żeby powstał lód zgodny z zamówieniem. Próbujcie aż dojdziecie do wprawy i bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 276 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Deser Gry Torty Gry Śniadanie