Fabryka Ciast - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Ciast – sprawdź jak działa fabryka ciast! To miejsce gdzie w ilościach hurtowych robimy ciasta. Każda maszyna jest odpowiedzialna za coś innego, jedna wytłacza foremkę inna nalewa ciasto. Zobacz jaki będzie efekt tych prac.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 5 226 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Lody Gry Warzywa Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Owoce