Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Ciast – sprawdź jak działa fabryka ciast! To miejsce gdzie w ilościach hurtowych robimy ciasta. Każda maszyna jest odpowiedzialna za coś innego, jedna wytłacza foremkę inna nalewa ciasto. Zobacz jaki będzie efekt tych prac.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2300 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Przepisy Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Deser Gry Pizza Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Owoce Gry Obiad Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry