Fabryka Ciast | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Ciast – sprawdź jak działa fabryka ciast! To miejsce gdzie w ilościach hurtowych robimy ciasta. Każda maszyna jest odpowiedzialna za coś innego, jedna wytłacza foremkę inna nalewa ciasto. Zobacz jaki będzie efekt tych prac.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 887 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pizza Słodkie Gry Gry Obiad Gry Bar Gry Fast Food Gra Deser Gry Lody Gry Hamburgery Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek