Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Ciast – sprawdź jak działa fabryka ciast! To miejsce gdzie w ilościach hurtowych robimy ciasta. Każda maszyna jest odpowiedzialna za coś innego, jedna wytłacza foremkę inna nalewa ciasto. Zobacz jaki będzie efekt tych prac.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 755 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Obiad Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Makaron Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek