Fabryka Ciast | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Fabryka Ciast – sprawdź jak działa fabryka ciast! To miejsce gdzie w ilościach hurtowych robimy ciasta. Każda maszyna jest odpowiedzialna za coś innego, jedna wytłacza foremkę inna nalewa ciasto. Zobacz jaki będzie efekt tych prac.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 076 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Deser Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Torty Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Makaron Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zarabianie