Ever After High Czas na Herbatkę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ever After High Czas na Herbatkę (Ever After Figh Tea Party) – Niezwykłe uczennice niezwykłej szkoły mają ochotę na małe przyjęcie. Najlepiej nadaje się do tego kraina Szalonego Kapelusznika. Witajcie w niezwykłym świecie i razem z dziewczynami przygotujcie wystrój i poczęstunek na te spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 382 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pizza Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zupy Gry Makaron Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar