Ever After High Czas na Herbatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ever After High Czas na Herbatkę (Ever After Figh Tea Party) – Niezwykłe uczennice niezwykłej szkoły mają ochotę na małe przyjęcie. Najlepiej nadaje się do tego kraina Szalonego Kapelusznika. Witajcie w niezwykłym świecie i razem z dziewczynami przygotujcie wystrój i poczęstunek na te spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 406 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Lody Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Obiad Gry Owoce Gry Fast Food Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bar