Ever After High Czas na Herbatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ever After High Czas na Herbatkę (Ever After Figh Tea Party) – Niezwykłe uczennice niezwykłej szkoły mają ochotę na małe przyjęcie. Najlepiej nadaje się do tego kraina Szalonego Kapelusznika. Witajcie w niezwykłym świecie i razem z dziewczynami przygotujcie wystrój i poczęstunek na te spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 709 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kanapki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Torty Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gra Deser Gry Warzywa