Ever After High Czas na Herbatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ever After High Czas na Herbatkę (Ever After Figh Tea Party) – Niezwykłe uczennice niezwykłej szkoły mają ochotę na małe przyjęcie. Najlepiej nadaje się do tego kraina Szalonego Kapelusznika. Witajcie w niezwykłym świecie i razem z dziewczynami przygotujcie wystrój i poczęstunek na te spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 220 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser