Ever After High Czas na Herbatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ever After High Czas na Herbatkę (Ever After Figh Tea Party) – Niezwykłe uczennice niezwykłej szkoły mają ochotę na małe przyjęcie. Najlepiej nadaje się do tego kraina Szalonego Kapelusznika. Witajcie w niezwykłym świecie i razem z dziewczynami przygotujcie wystrój i poczęstunek na te spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 642 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Barbie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zręcznościowe