Elsa Szefem Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Elsa Szefem Kuchni (Elsa Master Chef) – Dziś stoi przed Tobą ni lada zaszczyt i wyzwanie jednocześnie. Zostałaś zaproszona do kuchni, gdzie szefem jest Elsa. Nie poprzestaniecie jednakże na samym zapoznaniu się. Elsa zaprasza Cię do wspólnego przygotowania pysznej pizzy. Zapoznaj się z przepisem i krok, po kroku realizuj zadania z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 676 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Makaron Gry Owoce Gra Deser Gry Bar Gry Kanapki Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą