Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Elsa Szefem Kuchni (Elsa Master Chef) – Dziś stoi przed Tobą ni lada zaszczyt i wyzwanie jednocześnie. Zostałaś zaproszona do kuchni, gdzie szefem jest Elsa. Nie poprzestaniecie jednakże na samym zapoznaniu się. Elsa zaprasza Cię do wspólnego przygotowania pysznej pizzy. Zapoznaj się z przepisem i krok, po kroku realizuj zadania z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 471 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy Gra Deser Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Owoce