Elsa Szefem Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Elsa Szefem Kuchni (Elsa Master Chef) – Dziś stoi przed Tobą ni lada zaszczyt i wyzwanie jednocześnie. Zostałaś zaproszona do kuchni, gdzie szefem jest Elsa. Nie poprzestaniecie jednakże na samym zapoznaniu się. Elsa zaprasza Cię do wspólnego przygotowania pysznej pizzy. Zapoznaj się z przepisem i krok, po kroku realizuj zadania z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 937 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Gry Torty Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Owoce Gry Obiad Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kanapki Gra Deser Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam