Elsa Szefem Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Elsa Szefem Kuchni (Elsa Master Chef) – Dziś stoi przed Tobą ni lada zaszczyt i wyzwanie jednocześnie. Zostałaś zaproszona do kuchni, gdzie szefem jest Elsa. Nie poprzestaniecie jednakże na samym zapoznaniu się. Elsa zaprasza Cię do wspólnego przygotowania pysznej pizzy. Zapoznaj się z przepisem i krok, po kroku realizuj zadania z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 330 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Lody Gry Zupy Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Makaron Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Bar