Elsa Szefem Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Elsa Szefem Kuchni (Elsa Master Chef) – Dziś stoi przed Tobą ni lada zaszczyt i wyzwanie jednocześnie. Zostałaś zaproszona do kuchni, gdzie szefem jest Elsa. Nie poprzestaniecie jednakże na samym zapoznaniu się. Elsa zaprasza Cię do wspólnego przygotowania pysznej pizzy. Zapoznaj się z przepisem i krok, po kroku realizuj zadania z listy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 229 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zupy Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Torty Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Makaron Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kanapki Gry Dekorowanki