Elsa Real Cooking | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Elsa Real Cooking – ciekawe, co kryje się w lodówce Elsy… Wyciągnijcie dowolne składniki i przygotujcie z nich jakąś potrawę. Możecie ciąć, siekać, smażyć, gotować, piec – co tylko przyjdzie wam do głowy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 701 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Torty Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Bar Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Pizza