Elsa Real Cooking | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Elsa Real Cooking – ciekawe, co kryje się w lodówce Elsy… Wyciągnijcie dowolne składniki i przygotujcie z nich jakąś potrawę. Możecie ciąć, siekać, smażyć, gotować, piec – co tylko przyjdzie wam do głowy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 263 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bar Gry Ciastka Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Gry z Czekoladą