Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Elsa Real Cooking – ciekawe, co kryje się w lodówce Elsy… Wyciągnijcie dowolne składniki i przygotujcie z nich jakąś potrawę. Możecie ciąć, siekać, smażyć, gotować, piec – co tylko przyjdzie wam do głowy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 593 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Makaron Słodkie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Torty Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie