Elsa i Roszpunka w Kuchni | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Elsa i Roszpunka w Kuchni – Roszpunka i Elsa to dobre przyjaciółki, ale czasem robią sobie psikusy. Posyp sałatkę solą i pieprzem, podczas gdy Elsa myje naczynia. Trzymaj przycisk myszy, aż zapełni się cała rubryka na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 933 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Lody Barbie Gry Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Warzywa Gry Śniadanie Gra Deser