Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Elsa i Roszpunka w Kuchni – Roszpunka i Elsa to dobre przyjaciółki, ale czasem robią sobie psikusy. Posyp sałatkę solą i pieprzem, podczas gdy Elsa myje naczynia. Trzymaj przycisk myszy, aż zapełni się cała rubryka na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 639 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Makaron Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Deser Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam