Elsa i Roszpunka w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Elsa i Roszpunka w Kuchni – Roszpunka i Elsa to dobre przyjaciółki, ale czasem robią sobie psikusy. Posyp sałatkę solą i pieprzem, podczas gdy Elsa myje naczynia. Trzymaj przycisk myszy, aż zapełni się cała rubryka na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 945 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Torty Gry Lody Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Przepisy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Owoce Gra Deser