Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Elsa i Roszpunka w Kuchni – Roszpunka i Elsa to dobre przyjaciółki, ale czasem robią sobie psikusy. Posyp sałatkę solą i pieprzem, podczas gdy Elsa myje naczynia. Trzymaj przycisk myszy, aż zapełni się cała rubryka na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 556 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kanapki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Torty Gry Obiad Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe