Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Elsa i Roszpunka w Kuchni – Roszpunka i Elsa to dobre przyjaciółki, ale czasem robią sobie psikusy. Posyp sałatkę solą i pieprzem, podczas gdy Elsa myje naczynia. Trzymaj przycisk myszy, aż zapełni się cała rubryka na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 727 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Owoce Gry Kanapki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Bar Gry Kurczak Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Lody