Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Dziewczynka i Jej Babeczki (Baby Cooking Cupcakes) – Jeśli uwielbiacie babeczki, to nie jesteście sami. Ta urocza dziewczynkateż je uwielbia i chciałaby je przygotowywać. Pomóżcie jej uporać się z tym zadaniem: od mieszania składników po dekoracje.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 913 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bar Gry Warzywa Gry Kuchnia Włoska Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Deser Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Pieczenie