Dziewczyna na Grillu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Dziewczyna na Grillu – grillowanie razem z przyjaciółmi to świetny czas odpoczynku i dobrej zabawy! Ale nawet na takim luźnym spotkaniu w ogrodzie trzeba wyglądać pięknie, a zarazem wygodnie. Zadbaj o strój tej sympatycznej dziewczyny. Klikaj na ikonki, które znajdują się u góry, po lewej stronie i przeglądaj klikając na zielone strzałki wszystkie dostępne tam rzeczy. Zadbaj o jej fryzurę, ubranie, dodatki, buty. Wybierz najlepszą stylizację na taką okazję.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 538 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Lody Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bar Gry Zupy Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Makaron Gry Torty Słodkie Gry