Dziewczyna na Grillu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Dziewczyna na Grillu – grillowanie razem z przyjaciółmi to świetny czas odpoczynku i dobrej zabawy! Ale nawet na takim luźnym spotkaniu w ogrodzie trzeba wyglądać pięknie, a zarazem wygodnie. Zadbaj o strój tej sympatycznej dziewczyny. Klikaj na ikonki, które znajdują się u góry, po lewej stronie i przeglądaj klikając na zielone strzałki wszystkie dostępne tam rzeczy. Zadbaj o jej fryzurę, ubranie, dodatki, buty. Wybierz najlepszą stylizację na taką okazję.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 623 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gra Deser Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bar Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Owoce Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Torty Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kuchnia