Dziewczyna na Grillu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Dziewczyna na Grillu – grillowanie razem z przyjaciółmi to świetny czas odpoczynku i dobrej zabawy! Ale nawet na takim luźnym spotkaniu w ogrodzie trzeba wyglądać pięknie, a zarazem wygodnie. Zadbaj o strój tej sympatycznej dziewczyny. Klikaj na ikonki, które znajdują się u góry, po lewej stronie i przeglądaj klikając na zielone strzałki wszystkie dostępne tam rzeczy. Zadbaj o jej fryzurę, ubranie, dodatki, buty. Wybierz najlepszą stylizację na taką okazję.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 720 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Warzywa Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Torty Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Gra Deser Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kuchnia