Dzień Naleśnika - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Dzień Naleśnika – przygotuj pyszne naleśniki własnymi rękami! I to dosłownie! W tak realistyczną grę jeszcze nie grałyście! Kliknijcie na jajko, a następnie przeciągnijcie na krawędź misy i szybkim ruchem rozbijcie o kant, potem sól, mleko, woda i mąka. Ręce wykonują prawdziwe ruchy, a Wy poznajecie przepis. Pyszności gwarantowane!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 7 139 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Torty Barbie Gry Gry Bar Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Lody Gry Obiad Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kurczak