Dzień Naleśnika - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Dzień Naleśnika – przygotuj pyszne naleśniki własnymi rękami! I to dosłownie! W tak realistyczną grę jeszcze nie grałyście! Kliknijcie na jajko, a następnie przeciągnijcie na krawędź misy i szybkim ruchem rozbijcie o kant, potem sól, mleko, woda i mąka. Ręce wykonują prawdziwe ruchy, a Wy poznajecie przepis. Pyszności gwarantowane!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 998 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Torty Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zupy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zarabianie