Dzień Naleśnika - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Dzień Naleśnika – przygotuj pyszne naleśniki własnymi rękami! I to dosłownie! W tak realistyczną grę jeszcze nie grałyście! Kliknijcie na jajko, a następnie przeciągnijcie na krawędź misy i szybkim ruchem rozbijcie o kant, potem sól, mleko, woda i mąka. Ręce wykonują prawdziwe ruchy, a Wy poznajecie przepis. Pyszności gwarantowane!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 246 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Obiad Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Owoce Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zupy