Dyniowy Smakołyk | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Dyniowy Smakołyk – mało kto wie, że z dyni można przyrządzić również coś na słodko. Przepis na dyniowy smakołyk to coś, czego jeszcze nie było. Wykonujcie instrukcje, które pojawiają się na ekranie gry. Klikajcie na produkt, który wskazuje biały dymek z napisem i wsypcie lub wlejcie go do miski. Dzięki temu poznacie właściwą kolejność dodawania składników, aby wyszło ciasto. Po zabawie w grze, możecie spróbować wykonać taki deser razem z mamą w domu.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 215 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Lody Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zarabianie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Zupy Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą