Dynia z Makaronem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Dynia z Makaronem – poznaj przepis na szybkie danie z makaronem i dynią w roli głównej. Podczas gry przechodzimy instrukcje gotowania, w której uczymy się wykonywać poszczególne etapy przyrządzania tej potrawy. Po pierwsze gotujemy makaron, co jakiś czas mieszając, to ważne, aby się nie przykleił do dna garnka. Powodzenia i zaproponujcie potem ten przepis mamie, na pewno będzie zdziwiona z takiego połączenia.

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 9 814 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Lody Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Deser Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Bar Gra Ciasto Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Torty Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Owoce Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę