Duszone Nóżki Jagnięce | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Duszone Nóżki Jagnięce – Emmie jest wyjątkową kucharką i odkąd u nas pracuje wykazała się niezwykłymi zdolnościami kulinarnymi, które doceniają wszyscy. Teraz Emmie chciałaby spędzić trochę czasu z rodziną na pikniku. Pomóż jej skolekcjonować rzeczy w sklepie i domu, a następnie towarzysz Emmie podczas przygotowywania wspaniałego dania – duszonych nóżek jagnięcych.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 049 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Torty Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Makaron Gry z Czekoladą