Duszone Nóżki Jagnięce - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Duszone Nóżki Jagnięce – Emmie jest wyjątkową kucharką i odkąd u nas pracuje wykazała się niezwykłymi zdolnościami kulinarnymi, które doceniają wszyscy. Teraz Emmie chciałaby spędzić trochę czasu z rodziną na pikniku. Pomóż jej skolekcjonować rzeczy w sklepie i domu, a następnie towarzysz Emmie podczas przygotowywania wspaniałego dania – duszonych nóżek jagnięcych.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 137 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Torty Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bar Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Lody Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kurczak Barbie Gry Gra Deser Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę