Doręczyciel Czekoladek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Doręczyciel Czekoladek (Rush Rush Choco) – Zabaw się w „słodkiego” dostarczyciela. Pędzisz na skuterze i zbierasz miłosne bombonierki, z których bardzo ucieszą się oczekujący na nie klienci. Bo jak mówią autorzy gry „Miłość jest jak pudełko czekoladek i każdy chciałby chociaż jedną!”. Jadąc zbieraj monety i czekoladki, unikaj kolizji z innymi pojazdami no i przede wszystkim wypatruj oczekujących na czekoladki. Gdy będziesz wystarczająco blisko rzucasz czekoladkę – w każdym levelu dostarcz odpowiednią ilość.

Sterowanie: Strzałkami sterujesz motocyklem, zaś Spacją rozdajesz czekoladki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 4 868 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Deser Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Torty Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Bar