Doręczyciel Czekoladek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Doręczyciel Czekoladek (Rush Rush Choco) – Zabaw się w „słodkiego” dostarczyciela. Pędzisz na skuterze i zbierasz miłosne bombonierki, z których bardzo ucieszą się oczekujący na nie klienci. Bo jak mówią autorzy gry „Miłość jest jak pudełko czekoladek i każdy chciałby chociaż jedną!”. Jadąc zbieraj monety i czekoladki, unikaj kolizji z innymi pojazdami no i przede wszystkim wypatruj oczekujących na czekoladki. Gdy będziesz wystarczająco blisko rzucasz czekoladkę – w każdym levelu dostarcz odpowiednią ilość.

Sterowanie: Strzałkami sterujesz motocyklem, zaś Spacją rozdajesz czekoladki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 4 932 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Barbie Gry Gry Kanapki Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Lody Gry Owoce Gry Zupy