Doręczyciel Czekoladek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Doręczyciel Czekoladek (Rush Rush Choco) – Zabaw się w „słodkiego” dostarczyciela. Pędzisz na skuterze i zbierasz miłosne bombonierki, z których bardzo ucieszą się oczekujący na nie klienci. Bo jak mówią autorzy gry „Miłość jest jak pudełko czekoladek i każdy chciałby chociaż jedną!”. Jadąc zbieraj monety i czekoladki, unikaj kolizji z innymi pojazdami no i przede wszystkim wypatruj oczekujących na czekoladki. Gdy będziesz wystarczająco blisko rzucasz czekoladkę – w każdym levelu dostarcz odpowiednią ilość.

Sterowanie: Strzałkami sterujesz motocyklem, zaś Spacją rozdajesz czekoladki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 4 626 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kurczak Gry Lody Barbie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bar Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zrób To Sam