Dora w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Dora w Kuchni – Dora zaprasza do swojej kuchni. Wiele zadań przed Wami. Szukanie produktów to nie łatwa sprawa, pamiętajcie, że można przesuwać drzwiczki od szafki czy zaglądać do lodówki. Bawcie się razem z Dorą!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 11 708 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Owoce Gry Kurczak Gry Lody Gry Torty Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Fast Food