Dora w Kuchni | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Dora w Kuchni – Dora zaprasza do swojej kuchni. Wiele zadań przed Wami. Szukanie produktów to nie łatwa sprawa, pamiętajcie, że można przesuwać drzwiczki od szafki czy zaglądać do lodówki. Bawcie się razem z Dorą!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 32)
Grano już: 10 445 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Pizza