Dora Gotuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dora Gotuje – Dora, przyjaciółka wszystkich dzieci, chętnie przygotuje z wami jakąś ciekawą potrawę. Co chcielibyście upiec? Jajka z naleśnikami czy chlebek? Poszukajcie składników i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 927 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Torty Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Lody Gry Makaron Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Owoce