Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Dora Gotuje – Dora, przyjaciółka wszystkich dzieci, chętnie przygotuje z wami jakąś ciekawą potrawę. Co chcielibyście upiec? Jajka z naleśnikami czy chlebek? Poszukajcie składników i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1549 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Bar Gry Pieczenie Gry Lody Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Obiad Gra Deser Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Torty