Dora Gotuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Dora Gotuje – Dora, przyjaciółka wszystkich dzieci, chętnie przygotuje z wami jakąś ciekawą potrawę. Co chcielibyście upiec? Jajka z naleśnikami czy chlebek? Poszukajcie składników i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 6 188 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Obiad Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Lody Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Makaron