Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Dora Gotuje – Dora, przyjaciółka wszystkich dzieci, chętnie przygotuje z wami jakąś ciekawą potrawę. Co chcielibyście upiec? Jajka z naleśnikami czy chlebek? Poszukajcie składników i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 688 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Bar Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Torty Gra Deser Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Pizza Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę