Dora Gotuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Dora Gotuje – Dora, przyjaciółka wszystkich dzieci, chętnie przygotuje z wami jakąś ciekawą potrawę. Co chcielibyście upiec? Jajka z naleśnikami czy chlebek? Poszukajcie składników i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 569 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Gry Makaron Gry Ciastka Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zupy Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Barbie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kuchnia Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry z Czekoladą