Dora Gotuje | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dora Gotuje – Dora, przyjaciółka wszystkich dzieci, chętnie przygotuje z wami jakąś ciekawą potrawę. Co chcielibyście upiec? Jajka z naleśnikami czy chlebek? Poszukajcie składników i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 086 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zupy Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Bar Barbie Gry Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą