Donuty Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Donuty Elsy (Cooking Donuts) – uwaga! Będzie smacznie i kolorowo! Elsa przygotuje z wami donuty, czyli „dziurawe” pączki z kolorową polewą i posypkami. Za pomocą myszki wykonujcie polecenia wskazane przez łapkę i udekorujcie swoje pączuszki według uznania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 450 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Torty Gry Lody Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce