Donuty Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Donuty Elsy (Cooking Donuts) – uwaga! Będzie smacznie i kolorowo! Elsa przygotuje z wami donuty, czyli „dziurawe” pączki z kolorową polewą i posypkami. Za pomocą myszki wykonujcie polecenia wskazane przez łapkę i udekorujcie swoje pączuszki według uznania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 650 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Ciastka Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron