Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Donaty z Sosem Jabłkowym (Apple Sauce Donuts) – Pyszne donaty, urocze pączusie z dziurką w środku smakują zawsze i każdemu. Do tego mogą mieć wiele postaci i smaków. Wystarczy poeksperymentować z dodatkami, posypkami i sosami. Ale zanim dojedziemy do tego, zacznijmy od bazy. Czyli od samego ciasta na te pyszności. Cierpliwości. Na wszystko przyjdzie czas a zabawa jest przednia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 537 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bar Gra Ciasto Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia