Donaty z Sosem Jabłkowym - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Donaty z Sosem Jabłkowym (Apple Sauce Donuts) – Pyszne donaty, urocze pączusie z dziurką w środku smakują zawsze i każdemu. Do tego mogą mieć wiele postaci i smaków. Wystarczy poeksperymentować z dodatkami, posypkami i sosami. Ale zanim dojedziemy do tego, zacznijmy od bazy. Czyli od samego ciasta na te pyszności. Cierpliwości. Na wszystko przyjdzie czas a zabawa jest przednia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 256 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Lody Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Owoce Gry Bar Gry Torty Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Warzywa Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam