Donaty z Sosem Jabłkowym - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Donaty z Sosem Jabłkowym (Apple Sauce Donuts) – Pyszne donaty, urocze pączusie z dziurką w środku smakują zawsze i każdemu. Do tego mogą mieć wiele postaci i smaków. Wystarczy poeksperymentować z dodatkami, posypkami i sosami. Ale zanim dojedziemy do tego, zacznijmy od bazy. Czyli od samego ciasta na te pyszności. Cierpliwości. Na wszystko przyjdzie czas a zabawa jest przednia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 383 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Bar Gry Pieczenie Gry Torty Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Śniadanie