Domowy Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Domowy Burger (Burger) – Macie czasem ochotę na burgera? Na pewno. Kusi wtedy aby iść i kupić sobie jednego albo dwa. A czy nie fajniej byłoby zrobić sobie takiego domowego burgera? Można do niego wsadzić, to na co tylko ma się chrapkę. Spróbujcie razem z nami przygotować takie jedzonko. Skorzystajcie potem z przepisu we własnej kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 313 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Lody Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gra Deser Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kuchnia