Domowy Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Domowy Burger (Burger) – Macie czasem ochotę na burgera? Na pewno. Kusi wtedy aby iść i kupić sobie jednego albo dwa. A czy nie fajniej byłoby zrobić sobie takiego domowego burgera? Można do niego wsadzić, to na co tylko ma się chrapkę. Spróbujcie razem z nami przygotować takie jedzonko. Skorzystajcie potem z przepisu we własnej kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 667 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Obiad Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Lody Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Deser Gry Makaron Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Owoce