Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Domowy Burger (Burger) – Macie czasem ochotę na burgera? Na pewno. Kusi wtedy aby iść i kupić sobie jednego albo dwa. A czy nie fajniej byłoby zrobić sobie takiego domowego burgera? Można do niego wsadzić, to na co tylko ma się chrapkę. Spróbujcie razem z nami przygotować takie jedzonko. Skorzystajcie potem z przepisu we własnej kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 393 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Bar Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Warzywa Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Lody Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Barbie Gry