Domowe Wafle - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Domowe Wafle – poznaj przepis na pyszny deser, który przywróci smaki Twojego dzieciństwa. To prawdziwe wafle, które nasze babcie robiły kiedyś same w domu. Przenieś się do pięknej kuchni, która znajduje się w samym środku kolorowego ogrodu i wykonuj instrukcje pokazywane przez pomocną dłoń. Klikaj na produkty, a następnie kliknij nad miską, aby upuścić. Czasem będziemy potrzebować tylko kilka łyżeczek jakiegoś składnika. Pamiętajcie, że dodatki do takich wafli możecie komponować tak, jak tylko chcecie. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 011 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zupy Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Owoce