Domowe Wafle - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Domowe Wafle – poznaj przepis na pyszny deser, który przywróci smaki Twojego dzieciństwa. To prawdziwe wafle, które nasze babcie robiły kiedyś same w domu. Przenieś się do pięknej kuchni, która znajduje się w samym środku kolorowego ogrodu i wykonuj instrukcje pokazywane przez pomocną dłoń. Klikaj na produkty, a następnie kliknij nad miską, aby upuścić. Czasem będziemy potrzebować tylko kilka łyżeczek jakiegoś składnika. Pamiętajcie, że dodatki do takich wafli możecie komponować tak, jak tylko chcecie. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 7 906 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Torty Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bar Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Owoce Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody