Domowe Wafle - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Domowe Wafle – poznaj przepis na pyszny deser, który przywróci smaki Twojego dzieciństwa. To prawdziwe wafle, które nasze babcie robiły kiedyś same w domu. Przenieś się do pięknej kuchni, która znajduje się w samym środku kolorowego ogrodu i wykonuj instrukcje pokazywane przez pomocną dłoń. Klikaj na produkty, a następnie kliknij nad miską, aby upuścić. Czasem będziemy potrzebować tylko kilka łyżeczek jakiegoś składnika. Pamiętajcie, że dodatki do takich wafli możecie komponować tak, jak tylko chcecie. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 707 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Owoce Gry Lody Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Makaron Gry Bar Gry Kurczak Gry Ciastka Słodkie Gry Gra Ciasto Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek