Domowe Łakocie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Domowe Łakocie – zrób w swojej kuchni pyszne czekoladki i inne łakocie zupełnie sam. Sięgaj po składniki wskazane przez zieloną strzałkę i mieszaj produkty, aby otrzymać odpowiednią masę. Zobacz jak zrobić swoją własną bombonierkę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 653 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Bar Gry Obiad Gra Deser Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Owoce