Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Domowe Łakocie – zrób w swojej kuchni pyszne czekoladki i inne łakocie zupełnie sam. Sięgaj po składniki wskazane przez zieloną strzałkę i mieszaj produkty, aby otrzymać odpowiednią masę. Zobacz jak zrobić swoją własną bombonierkę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2669 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Pizza Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bar