Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Domowe Ciasto na Święta – na Święta zawsze przyrządza się jakieś specjalne ciasto. Może to być sernik, a może jakiś duży tort? Spróbuj swoich sił i stwórz ciasto godne Świąt. Udekoruj je klikając na ikonki znajdujące się po prawej stronie, a następnie wybieraj dostępne opcje z lewej strony.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 486 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar Gry Lody Gry Ciastka Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Owoce Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kurczak