Doli Doli: Restauracja Miny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 460 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gra Deser Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bar Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Gry Makaron Gry Śniadanie Barbie Gry