Doli Doli: Restauracja Miny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 401 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zupy Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Torty Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Barbie Gry Gry Hamburgery