Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 491 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bar Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Pizza Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Torty Słodkie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry