Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 326 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Owoce Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Deser Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bar Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Pieczenie