Doli Doli: Restauracja Miny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 631 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Przepisy Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zupy Barbie Gry