Doli Doli: Restauracja Miny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 578 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Torty Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Bar Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kuchnia