Doli Doli: Restauracja Miny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 645 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Owoce Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Obiad Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Lody Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą