Doli Doli: Restauracja Miny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Doli Doli: Restauracja Miny – w tej grze czeka was wiele wyzwań! Mina została kelnerką w pewnej restauracji. Pomóż jej obsługiwać gości klikając w rzeczy, o które proszą. Postaraj się w ten sposób zarobić tyle pieniędzy w określonym czasie, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 682 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bar Gotowanie z Sarą