Diamond Castle Cake | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Diamond Castle Cake – W królewskim świecie nawet tort musi być wyjątkowy i godny koronowanych głów. Udekoruj i stwórz najpiękniejszy deser. Skorzystaj z bogatego wyboru ozdób, wzorów i deseni. Klikaj i przebieraj, aż uzyskasz właściwy efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 297 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry Pizza Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Makaron Gry Owoce Gry Zupy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kuchnia