Diamond Castle Cake - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Diamond Castle Cake – W królewskim świecie nawet tort musi być wyjątkowy i godny koronowanych głów. Udekoruj i stwórz najpiękniejszy deser. Skorzystaj z bogatego wyboru ozdób, wzorów i deseni. Klikaj i przebieraj, aż uzyskasz właściwy efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 359 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Przepisy Gry Owoce Gry Bar Gry Obiad Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zarabianie