Diamond Castle Cake - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Diamond Castle Cake – W królewskim świecie nawet tort musi być wyjątkowy i godny koronowanych głów. Udekoruj i stwórz najpiękniejszy deser. Skorzystaj z bogatego wyboru ozdób, wzorów i deseni. Klikaj i przebieraj, aż uzyskasz właściwy efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 060 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zupy Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Deser Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Słodkie Gry