Diamond Castle Cake - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Diamond Castle Cake – W królewskim świecie nawet tort musi być wyjątkowy i godny koronowanych głów. Udekoruj i stwórz najpiękniejszy deser. Skorzystaj z bogatego wyboru ozdób, wzorów i deseni. Klikaj i przebieraj, aż uzyskasz właściwy efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 997 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Lody Gry Fast Food Gry Torty Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Owoce Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Przepisy