Diamond Castle Cake - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Diamond Castle Cake – W królewskim świecie nawet tort musi być wyjątkowy i godny koronowanych głów. Udekoruj i stwórz najpiękniejszy deser. Skorzystaj z bogatego wyboru ozdób, wzorów i deseni. Klikaj i przebieraj, aż uzyskasz właściwy efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 213 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Obiad Gra Ciasto Gry Bar Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Torty Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę