Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Deser z Masłem Orzechowym – w prawym dolnym rogu widzicie ikonki, które umożliwią Wam modyfikację tego pysznego deseru. Klikajcie na każdą z nich, a po kliknięciu pojawią się dostępne zmiany. Wybierzcie najlepsze smaki, kolory czy kształty. Dodajcie owoce i wafle lub rurki. Trzy ikonki znajdujące się u góry ekranu gry zmieniają tło.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 360 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gry Warzywa Barbie Gry Gry Obiad Słodkie Gry Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bar Gry Kuchnia Gry Lody Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę