Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Deser z Masłem Orzechowym – w prawym dolnym rogu widzicie ikonki, które umożliwią Wam modyfikację tego pysznego deseru. Klikajcie na każdą z nich, a po kliknięciu pojawią się dostępne zmiany. Wybierzcie najlepsze smaki, kolory czy kształty. Dodajcie owoce i wafle lub rurki. Trzy ikonki znajdujące się u góry ekranu gry zmieniają tło.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 457 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bar Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pizza Gry Makaron Gry Zupy Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Torty Gra Ciasto