Deser z Masłem Orzechowym | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Deser z Masłem Orzechowym – w prawym dolnym rogu widzicie ikonki, które umożliwią Wam modyfikację tego pysznego deseru. Klikajcie na każdą z nich, a po kliknięciu pojawią się dostępne zmiany. Wybierzcie najlepsze smaki, kolory czy kształty. Dodajcie owoce i wafle lub rurki. Trzy ikonki znajdujące się u góry ekranu gry zmieniają tło.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 545 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry Obiad Gry Zupy Gry Bar Gry Lody Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gry Przepisy