Deser Tiramisu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Deser Tiramisu – przygotuj pyszny deser włoski. Na początku musisz znaleźć wszystkie potrzebne produkty i akcesoria. W prawym górnym rogu widzisz co jest potrzebne, szukaj tych rzeczy w szafkach i w lodówce. Jeśli wszystko znajdziesz, możesz zaczynać robienie pysznego deseru. Poznaj przepis i wykorzystaj go w domu. Pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 10 112 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Torty Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser