Deser Tiramisu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Deser Tiramisu – przygotuj pyszny deser włoski. Na początku musisz znaleźć wszystkie potrzebne produkty i akcesoria. W prawym górnym rogu widzisz co jest potrzebne, szukaj tych rzeczy w szafkach i w lodówce. Jeśli wszystko znajdziesz, możesz zaczynać robienie pysznego deseru. Poznaj przepis i wykorzystaj go w domu. Pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 10 498 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Warzywa Gry Owoce Gry Torty Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kurczak Słodkie Gry