Deser Tiramisu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Deser Tiramisu – przygotuj pyszny deser włoski. Na początku musisz znaleźć wszystkie potrzebne produkty i akcesoria. W prawym górnym rogu widzisz co jest potrzebne, szukaj tych rzeczy w szafkach i w lodówce. Jeśli wszystko znajdziesz, możesz zaczynać robienie pysznego deseru. Poznaj przepis i wykorzystaj go w domu. Pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 10 398 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Torty Gry Bar Gry Owoce Gry Zupy Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie