Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Deser Lodowy Dla Elsy – Elsa jest w ciąży i ma wiele zachcianek. Tym razem bardzo chciałaby zjeść jakiś deser, dlatego fajnie byłoby przyrządzić dla niej pyszne jagodowo-serowe lody. Masz już wszystkie składniki, więc od razu możesz wziąć się do pracy i… zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 871 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Obiad Gry Torty Gry Makaron Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Gry Kuchnia Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Lody Gra Ciasto Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Dekorowanki