Deser Lodowy Dla Elsy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Deser Lodowy Dla Elsy – Elsa jest w ciąży i ma wiele zachcianek. Tym razem bardzo chciałaby zjeść jakiś deser, dlatego fajnie byłoby przyrządzić dla niej pyszne jagodowo-serowe lody. Masz już wszystkie składniki, więc od razu możesz wziąć się do pracy i… zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 429 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Makaron Gra Deser Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Obiad Słodkie Gry Gry Pizza