Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Deser Lodowy Dla Elsy – Elsa jest w ciąży i ma wiele zachcianek. Tym razem bardzo chciałaby zjeść jakiś deser, dlatego fajnie byłoby przyrządzić dla niej pyszne jagodowo-serowe lody. Masz już wszystkie składniki, więc od razu możesz wziąć się do pracy i… zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 730 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Kanapki Barbie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie