Deser Lodowy Dla Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Deser Lodowy Dla Elsy – Elsa jest w ciąży i ma wiele zachcianek. Tym razem bardzo chciałaby zjeść jakiś deser, dlatego fajnie byłoby przyrządzić dla niej pyszne jagodowo-serowe lody. Masz już wszystkie składniki, więc od razu możesz wziąć się do pracy i… zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 269 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Warzywa Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Hamburgery Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Bar Gry Kanapki Gry Torty