Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Deser Lodowy Dla Elsy – Elsa jest w ciąży i ma wiele zachcianek. Tym razem bardzo chciałaby zjeść jakiś deser, dlatego fajnie byłoby przyrządzić dla niej pyszne jagodowo-serowe lody. Masz już wszystkie składniki, więc od razu możesz wziąć się do pracy i… zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 843 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Pizza Barbie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Makaron Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kanapki