Deser Lodowy Dla Elsy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Deser Lodowy Dla Elsy – Elsa jest w ciąży i ma wiele zachcianek. Tym razem bardzo chciałaby zjeść jakiś deser, dlatego fajnie byłoby przyrządzić dla niej pyszne jagodowo-serowe lody. Masz już wszystkie składniki, więc od razu możesz wziąć się do pracy i… zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 517 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Owoce Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Pizza Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bar Gra Deser Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Torty